محل تبلیغات شما

هیچ کاری ندارم جز اینکه به شماره های بالای باجه و مکالمه اشخاص نشسته بر این ور دخل و آن طرفش نگاهی بیندازم و به بالا رفتن یکی به یکی شماره ها نگاه کنم تا یک وقتی برسد به ۲۶۸.

آقای رو به رویی به بغل دستی‌اش نگاه میکند و می پرسد که روی کارت ملی‌ت تاریخ قمری نوشته؟ میگه نمی دونم دقت نکردم. میگه خاک بر سرشون!

از قبل از عید نوروز که برای دریافت کارت ملی جدید اقدام کرده ام، تا بحال خبری مبتنی بر دریافتش به سمع و نظرمان نرسیده است. حدس میزنم روی کارت های جدید تاریخ تولد را به شمسی و قمری نوشته باشند.

کارت بانکی‌ام را گم کرده ام و منتظرم که کارت جدید برایم صادر شود. شماره پیگیری کارت ملی ام را میخواهد و بعدترش برگه ای پرینت میشود با عکس پرسنلی از من که به خوش‌بینانه‌ترین حالتی که انگار صورتم توانایی ابرازش را داشته، به مخاطب لبخند میزند! و زیرش تاریخ ۰۱ ربیع الاول ۱۴۰۷ که باید تاریخ قمری تولدم باشد. به به. چه روز خوبی!

کمی از خودم خوشم می‌آید. تاریخ تولد میلادی ام روز اول سال میلادی است. با خودم فکری میشوم که آن روز تولدم چه روز جالبی بوده است که این دو تاریخ با هم جور شده اند! برای اطمینان میگردم توی نت تبدیل تاریخ شمسی به قمری و میلادی. نوشته ۲۹ ربیع الثانی!!!

به جاش احتمالا روی کارتم، تاریخ خوبی خورده دیگه!

ما خوشگل تر باشیم، نقاشی خدا خوشگل تر میشه خب...

صحیح ش این بود که بگم انسان هست

تاریخ ,کارت ,روز ,قمری ,ام ,روی ,روی کارت ,چه روز ,تاریخ قمری ,تاریخ تولد ,کارت ملی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مداد شمعی